Senirkent Ovası Sulama Birliği İş İlanları

Senirkent Ovası Sulama Birliği İş İlanları

Senirkent Ovası Sulama Birliği 4 Temmuz 2017 tarihinde 4 geçici işçi alımı ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 14 Temmuz 2017 olarak belirtildi. Başvurmak isteyen adaylar Isparta İşkur İl Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapabilmektedir. Adaylarda ar

Senirkent Ovası Sulama Birliği 4 Temmuz 2017 tarihinde 4 geçici işçi alım ilanı yayınladı. İşe alınacak personelin unvanı ise Beden İşçisi (Genel) olarak belirtildi.

Başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya Isparta İŞKUR İl Müdürlüğü aracılığıyla 14 Temmuz 2017 tarihine kadar gerçekleştirilebilmektedir.

İşçiler Senirkent Ovası Sulama Birliği’nde istihdam edilecek olup faaliyet alanı tarımsal sulama olarak belirtilmiştir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir:

Senirkent Ovası Sulama Birliği 4 Geçici İşçi alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Adayların gece nöbetlerinde görev yapmasına engel olacak herhangi bir durumunun olmaması ve gece nöbetlerinde görev yapabilecek nitelikte olması gerekmektedir.

Ayrıca adayların arazi koşullarında çalışmaya uygun olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İstihdam edilecek personel geçici süreli olarak istihdam edilecektir. İlana sadece kişisel durumu “Normal” olanlar başvuru yapabilmektedir.

İlan çalışma adresi Yurtiçi-Senirkent/Isparta olarak açıklanmıştır. İlan ile ilgili detaylı bilgi, Senirkent Ovası Sulama Birliği Yetkilisi (Birlik Başkanı) Ali Kalay tarafından alınabilir. İşyeri telefonu “ 0 (246) 511 2585” olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.