SGK Memur Alımı

SGK Memur Alımı

SGK Personel Alım ilanı yayınladı. Yapılan açıklamada 3 kişi ihtiyaç başvurular başlamış olup başvuru son 7 Aralık 2016 tarih olarak belirtilmiştir.

Sosyal Güvenlik Kurumu Strateji Geliştirme Başkanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığından yapılan ilanda 3 kişi ihtiyaç olup 2 kişi Çocuk Gelişim Uzmanı ve 1 kişi yerel Muhasebeci olmak üzere toplam 3 kişi için istihdam sağlanmıştır. Başvurular SGK’nın internet sitesi üzerinden yapılacak olup son tarih 07 Aralık 2016 dır.

Çocuk Gelişim Uzmanı, İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü bünyesinde Unkapanı Sosyal Güvenlik Merkezi ile Kadıköy Sosyal Güvenlik Merkezinde bulunan Yerel Destek Ekibinde tam zamanlı olarak istihdam edilecektir.

Alınacak 2 Çocuk Gelişim Uzmanı için şartlar: Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği ya da eşdeğeri bir alanda lisans ya da üstü mezun olması, Seyahat Engeli Bulunmaması ve Bilgisayar okuryazarlığı olması gerekmektedir.

Ayrıca Sosyal çalışma sosyal hizmetler ve benzeri alanlarda yürütülen projelerde tecrübe sahibi olması (özellikle AB tarafından finanse edilen), Çocuk gelişimi alanında iş deneyimine sahip olması, Çocuk Gelişimi ve benzeri alanda lisansüstü eğitime sahip olması ve Sürücü Belgesine Sahip Olmak (B Sınıfı) gerekmektedir.

Yerel Muhasebeci, İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü bünyesinde Kadıköy Sosyal Güvenlik Merkezinde bulunan Yerel Destek Ekibi Birimi’nde tam zamanlı olarak istihdam edilecektir.

Alınacak 1 Yerel Muhasebeci için şartlar: Muhasebe, işletme, çalışma ekonomisi, sosyal güvenlik, finans ya da eş değeri alanlarda lisans derecesine sahip olması, Sosyal güvenlik ve vergi mevzuatı konusunda en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olması ve Bilgisayar okur yazarlığı olması gerekmektedir. İstanbul iş ilanları kariyer.

Ayrıca Sosyal çalışma, sosyal hizmetler ve benzeri alanlarda yürütülen projelerde tecrübe sahibi olmak (özellikle AB tarafından finanse edilen), 1 yıldan fazla mesleki tecrübeye sahip olması, Muhasebe, işletme ve benzeri alanda lisansüstü eğitime sahip olması, SMMM ruhsatına sahip olması ve Sürücü Belgesine Sahip Olması (B Sınıfı) gerekmektedir.

SGK Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.