SHGM 11 Memur Alımı

SHGM 11 Memur Alımı

1 Ağustos 2017 Tarihinde DPB Devlet Personel Başkanlığı 'nca Yapılan Açıklamaya Göre Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Tarafından 11 Kamu Personel Alımı Yapılacak. Başvurular en geç 25 Ağustos 2017 Cuma günü saat 16:00 ‘a kadar resmi internet sitesinden ya

DPB Devlet Personel Başkanlığı tarafından 1 Ağustos 2017 günü yapılan yazılı açıklamaya göre Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 'ne kamu personeli alımı yapılacak.

SHGM tarafından yapılacak olan memur alım ilanına başvuruları kurumun resmi internet sitesinden 25 Ağustos 2017 tarihine kadar online (çevrimiçi) olarak yapılacak. Posta veya farklı şekilde başvuru alınmayacaktır.

2 Kişi Uçak Uzay Mühendisliği, 1 Kişi Makine Mühendisliği, 2 Kişi ElektrikElektronik Mühendisliği, 2 Kişi İnşaat Mühendisliği, 1 Kişi Bilgisayar Mühendisliği, 3 Kişi Endüstri Mühendisliği mezunu istihdam edilecektir.

En az dört yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümünden mezun olmak ve 2016-2017 KPSS P-3 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak. İngilizce dilinden, (2013, 2014, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (e-yds dahil) başvuru tarihi itibariyle en az (C) düzeyinde puan almış olmak.

Adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavı P3 grubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak unvan için boş pozisyon sayısının beş katına kadar çağırılacak adaylar arasından, Genel Müdürlükçe yapılacak sözlü sınav başarı sırasına göre atanır.

Çalışılacak Yer olarak Merkez-Ankara, Yurt içi temsilcilikler (İstanbul, Antalya, Nevşehir) illeri belirlenmiştir.

SHGM Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 11 memur alım ilanına ulaşmak için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum