Siirt  Polisevi Müdürlüğü İşçi Alımı

Siirt Polisevi Müdürlüğü İşçi Alımı

Siirt Polisevi Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Siirt Polisevi Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Siirt Polisevi Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beden İşçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Siirt Polisevi Müdürlüğü Sözleşmeli 1 kişi Beden İşçisi Genel için şartlar: En az ilköğretim mezunu ( İlkokul ) olması, En çok Lisans (Yüksek Öğrenim Kurumlarının 4 Yıllık Bölümleri) olması gerekmektedir. Adaylar İş kur iş ilan 00003470363 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Polisevi Şube Müdürlüğü hizmetlerinde çalıştırılacak 1 (Bir) sözleşmeli işçide aranan özellikler olarak; her türlü iş ve işlemleri yapabilecek kabiliyette olan 25 - 30 arası en az ilkokul mezunu, diksiyonu düzgün ,ofis programları kullanabilen, işinde güvenilir, görgü kurallarını bilen ,yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, bedenen herhangi bir rahatsızlığı olmamalıdır. Siirt iş ilanları kariyer.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 30 Kasım 2016 tarihinde Saat 11:00 ile 12:00 da Siirt polisevi Topantı Salonunda Yapılacak. 21 Kasım 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Siirt polisevi Teslim Edilmesi gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Siirt Polisevi Müdürlüğünde istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.