Sınavsız En Az Lise Kamu Personel Alımı Başvuruları 29 Nisan Sona Eriyor

Sınavsız En Az Lise Kamu Personel Alımı Başvuruları 29 Nisan Sona Eriyor

Kamuya en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği mülakat şartı olmadan yeni kadrolara memur alımı başvuruları tamamlanıyor. 3 farklı unvanda personel atama şartları ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu üniversitesi bünyesinde koruma, destek ve teknisyen alımı başvuruları sona eriyor. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS taban puan şartı olmadan sözleşmeli memur alımı şartları ve tüm süreci bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. İşte Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi personel atama şartları ve tüm süreç:

Sıtkı Koçman Üniversitesi memur alımı 2022 (genel şartlar)

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki genel şartları taşıması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması ile görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmaması gerekiyor. Ayrıca kamu görevinden KHK ile çıkarılanlar başvuruda bulunamamaktadırlar.

Sözleşmeli memur alımı mezuniyet şartları

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı bir kadro için olacak. Başvuru için Özel Güvenlik ve Koruma” önlisans programından mezun olmak, geçerlilik süresi dolmamış silahlı veya silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak,

Destek Personeli (Temizlik) alımı 2 kadro için olacak. Başvuru için herhangi bir liseden mezun olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak,

1 Teknisyen alımı 1 kadro için olacak. Başvuru için liselerin Sıhhi Tesisat, Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Doğalgaz İç Tesisatı alanlarından birinden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak şartları var.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Başvuruları Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi’ne şahsen ya da posta ile yapılması gerekiyor. İkamet şartı bulunmuyor. Başvuru için son tarih ise 29 Nisan 2022 tarihi olarak açıklandı. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sitki-kocaman-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum