Sınavsız En Az Lise Mezunu Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

Sınavsız En Az Lise Mezunu Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

Kamuya en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği memur alımı başvuruları alınıyor. Kamu üniversitesi sözleşmeli 4/B güncel personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Düzce Üniversitesi tarafından en az lise olmak üzere önlisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği 4/B sözleşmeli memur alımı başvuruları alınıyor. Başvurular 2020 KPSS 50 ve 60 puanlarla olacak. KPSS puan sırasına göre mülakatsız da atamalar gerçekleştirilecek. İşte İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimize dair tüm detaylar ve başvurular.

Kamu Üniversitesi 4/B personel alımı genel şartları nelerdir?

Başvuru için adayların 657 sayılı DMK’daki genel şartlara haiz olması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması ile arşiv araştırması sonucu olumlu olması gerekiyor. 2020 KPSS’den lisans için KPSSP3, önlisans için KPSSP93, lise için KPSSP94 puanı olması şartı var. KPSS 50 ve 60 puan detayları ve özel şartlar da şu şekildedir.

Kamu memur alımı mezuniyet şartları

2 Destek Personeli alımına liselerin “Bahçecilik” bölümünden mezun olmak ya da Ortaöğretim kuramlarının herhangi bir bölümünden mezun olup “Bahçe Bakımı ve Peyzaj” kurs sertifikasına sahip olmak ve belgelendirenler başvurabilir. Ayrıca 2020 KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış ve erkek olmak gerekiyor.

4 Destek Personeli alımına liselerin herhangi bir bölümünden mezun olanlar başvurabilir. 2020 KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak ve erkek olmak gerekiyor.

1 Diğer Sağlık Personeli alımına Perfüzyon lisans programından mezun olanlar başvurabilir. 2020 KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olanlar ve askerlikle ilişiği bulunmayanlar başvurabilir.

1 Diğer Sağlık Personeli alımına Eczane Teknikerliği veya Eczane Hizmetleri önlisans mezunları başvurabilir. Ayrıca 2020 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan alanlar ve askerlikle ilişiği bulunmayanlar başvurabilir.

Düzce Üniversitesi memur Alımı başvuru tarihleri

Düzce Üniversitesi kamu memur alımı için başvurular 23 Mayıs 2022 tarihine kadar şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Başvurulara dair tüm detayları ve süreci aşağıdaki kılavuzdan inceleyebilirsiniz.

Tıkla HEMEN başvuru kılavuzuna GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/duzce-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum