Sınavsız Koruma Güvenlik Destek Kamu Personel Alımı Başvuruları

Sınavsız Koruma Güvenlik Destek Kamu Personel Alımı Başvuruları

Kamuya sınav şartı olmadan direkt olarak KPSS puan üstünlüğüne göre mülakatsız farklı branşlarda personel alımı için süreç tamamlanıyor. İşte gerekli başvurular, kontenjanlar ve tüm şartların yer aldığı haberimiz.

Ankara ili iş ilanları bünyesinde Hacı Bayram Veli Üniversitesi için 4/B sözleşmeli kamu memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Sınavsız olmak üzere KPSS puan üstünlüğüne göre atama yapılacak. Koruma ve güvenlik personeli alımı, destek personeli alımı için gerekli tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte başvuru tüm hususlarının yer aldığı haberimiz.

Kamu personel alımı genel şartları

Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. Başvurularda 2020 KPSS (B) Grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir. Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı mezuniyet şartları

3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi   alımı için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde belirtilen şartları taşımak, güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, iç ve dış mekânlarda vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

2 Destek Personeli (Bahçe Bakımı ve Temizlik) personeli alımı için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, temizlik hizmetlerinde görev yapmaya engel herhangi bir hastalığı bulunmamak, son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, bahçecilik alanında herhangi bir sertifikaya sahip olmak veya en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

Sözleşmeli 4/B personel alımı başvuru süreci

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi sözleşmeli kamu personel alımı için süreç 5 Ağustos’a kadar yapılabilecektir. İşte gerekli tüm detaylara ulaşabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/haci-bayram-veli-universitesi-personel-alimi.20220722083352.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum