Sınavsız Lise Mezunu Sözleşmeli Memur Alımı Yapılıyor (İkamet Şartsız)

Sınavsız Lise Mezunu Sözleşmeli Memur Alımı Yapılıyor (İkamet Şartsız)

Kamu Üniversitesi bünyesinde sınavsız olmak üzere KPSS puan sırasına göre memur alımı yapılıyor. İkamet şartsız lise mezunu kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ordu Üniversitesi SINAVSIZ güncel kamu personeli alımı yapıyor. Sınav sınav şartı olmadan direkt olarak KPSS puan sırasına göre mülakatsız atama yapılacak. Kamu üniversitesi memur alımı başvuru şartları, süreci ve tüm detayları bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. İşte detaylar ve başvurular.

Kamu personel alımına hangi mezunlar başvurabilir?

Üniversite bünyesinde 7 Destek Personeli (Temizlik) alımına başvuru için KPSSP94 puanına sahip olmak gerekiyor. Adayların “ortaöğretim” Lise ve Dengi okul mezunu olması şartı var.

Ordu Üniversitesi memur alımı genel şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması gerekiyor. Ayrıca;

KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak, herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda sözleşmeli 4/B olarak çalışmıyor olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Kamu memur alımı başvuru süreci

Ordu Üniversitesi sözleşmeli 4/B memur alımı için başvuruları 14 Nisan 2022 tarihine kadar yapılabilir. Hemen aşağıdaki başvuru kılavuzundan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Tıkla HEMEN Ordu Üniversitesi memur alımı başvuru kılavuzuna GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ordu-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.