Sınavsız Şoför Destek Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı Başladı

Sınavsız Şoför Destek Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı Başladı

Iğdır Üniversitesi Rektörlüğü tarafından mülakat şartı olmadan sınavsız yeni kamu personel alımı bugün başladı. Bu yazımızda üniversite personel alımı sürecini ve detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli şoför, destek personeli, korum ve güvenlik personeli alımı başvuruları bugün itibarıyla alınmaya başladı. Iğdır Üniversitesi sınavsız personel atama başvurularını bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. İşte yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 2020 KPSS puan sıralamasına göre memur atama başvuruları ve tüm detaylar.

Iğdır Üniversitesi personel alımı genel şartları

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, Önlisans mezunları için 2020 KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için ise 2020 KPSS P94 puanına sahip olmak, adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir.

dir-personel-alimi-001.jpg

Düzeltme duyurusu yayımlandı

dir.jpg

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetleri

1 Destek Personeli (Şoför) (Erkek) alımı için Otobüs kaptanlığı veya Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Önlisans mezunu olmak, E sınıfı ehliyet, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, askerlikle ilgisi bulunmamak, müracaat tarihinin son günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak

1 Destek Personeli (Park-Bahçe görevlisi) (Bayan) alımı için Üniversitelerin Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümlerinden mezun olmak, Müracaat tarihinin son günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak,

1 Destek Personeli (Kaloriferci (Erkek) alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Doğalgaz ve Tesisatı Ön lisans programında mezun olmak, müracaat tarihinin son günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak,

2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak, özel Güvenlik ve Koruma önlisans mezunu olmak, (silahlı/ silahsız) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 7/24 saat esasına göre vardiyalı olarak kapalı ve açık alanlarda çalışmasına engel durumu olmamak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, boyu 170 cm'den kısa olmamak ve boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10 dan az/fazla olmamak, son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak, askerliğini yapmış olmak şartları yer alıyor.

Kamu personel alımı başvuruları

Adaylar başvurularını Iğdır Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekiyor. Başvurular 5 Nisan ile 19 Nisan 2022 tarihleri arasında olacak. İşte sürece dair gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/igdir-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum