Sınavsız Sözleşmeli 4/B Kamu Personeli Alımı Bugün Başladı

Sınavsız Sözleşmeli 4/B Kamu Personeli Alımı Bugün Başladı

Kamu Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli 4/B kamu personel memur alımı bugün başladı. KPSS sırasına göre mülakatsız atama süreci ve şartlar bu yazımızda.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi tarafından sözleşmeli 4/B personel alım ilanı bugün yayımlandı. KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle MÜLAKATSIZ kamu personel ataması kapsamında 8 kadro açıklandı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak üniversite personel atama süreci ve tüm şartları bu yazımızda hazırladık.

haci-bayram-veli-personel-alimi.jpg

Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı mezuniyet şartları

1 Sistem Programcısı alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik veya Matematik bölümü lisans,

1 Çözümleyici alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik veya Matematik bölümü lisans,

6 Programcı alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik veya Matematik bölümü lisans mezunu olmak şartı var.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

Başvuru için 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir. Askerlikle ilişiği olmamak ve kılavuzda belirtilen diğer hususlara haiz olmak şartı var. İşte başvuru tarihleri:

Sözleşmeli memur alımı başvuru tarihleri

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi memur alımı başvuruları Personel Daire Başkanlığına Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapılması gerekiyor. Süreç 8-22 Mart 2022 tarihleri arasında olacak. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/haci-bayram-veli-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum