Sınavsız Yeni Kamu Personel Alımı Başvuru İlanı Bugün Yayımlandı! Başvuru Ekranı

Sınavsız Yeni Kamu Personel Alımı Başvuru İlanı Bugün Yayımlandı! Başvuru Ekranı

Kamu üniversitesine sınav şartı olmadan KPSS puan üstünlüğüne göre memur personel alımı yapılacak. Sürece dair gerekli başvuru şartlarını ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte sürece dair tüm detaylar.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni kamu personel alımı başvuru ilanı yayımlandı. SINAVSIZ yeni memur atama başvuru süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANIna başvurular, sınavsız olmak üzere yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın direkt olarak KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre atama detayları şu şekildedir:

Onyedi Eylül Üniversitesi memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve diğer şartları taşımak şartları aranmaktadır.

Kamu personel alımı mezuniyet şartları

1 Büro Personeli alımı için Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak,

Lisans mezuniyetinden sonra 4311.01 Büro Memuru (Maliyet Hesabı), 4311.05 Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı, 4311.06 Ön Muhasebeci, 4311.07 Muhasebe Meslek Elemanı, 4311.08 Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama Meslek Elemanı veya 4311.10 Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı olarak çalıştığını barkodlu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek,

MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası sahibi olmak, 01.01.1992 ve sonrası doğumlu olmak,

Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış olmak, 2020 yılı KPSS (B), KPSSP3 puan türünde en az 70 puan almış olmak.

1 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Cinsiyeti Erkek olmak, Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak,

MEB onaylı Sıvı veya Doğal Gaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi belgesine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 01.01.1995 ve öncesi doğumlu olmak, 2020 yılı KPSS (B), KPSSP94 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

1 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Cinsiyeti Kadın olmak, Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak, MEB onaylı Hijyen Eğitimi belgesine sahip olmak, 01.01.1995 ve öncesi doğumlu olmak, 2020 yılı KPSS (B), KPSSP94 puan türünde en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Memur alımı başvuru süreci

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi memur alımı için adaylar başvurularını aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 29 Nisan ile 13 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapabilirler. İşte başvurular dair gerekli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bandirma-memur-alimi-basvuru-kilavuzu.20220429141708.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum