Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı

Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı

Sinop İl Özel İdaresi Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Sinop İl Özel İdaresi Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Orman Mühendisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı için şartlar: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olması, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olması, Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme, suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak, Sinop İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olması tercih sebebidir. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Mesleğinde deneyimi olması ve Adayların en az 4 yıllık Orman Mühendisliği bölümü fakültelerinden birini bitirmiş olması gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, Sağlık raporu, Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, KPSS sonuç belgesi ve Yerleşim yeri belgesi olması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve yeri: Başvurular 21 Aralık 2016 mesai bitimine kadar Sinop İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen Müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, Faks ve Elektronik Posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında istenilen belgeleri hazırlayanlar Sinop İl Özel İdaresi müracaat edebilirler. Sinop iş ilanalrı kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.