Şırnak Beytüşşebap Kaymakamlığı 2 Personel Alımı 2016

Şırnak Beytüşşebap Kaymakamlığı 2 Personel Alımı 2016

22 Mart 2016 Tarihinde SYDV Şırnak Beytüşşebap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 29 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Şırnak İli Beytüşşebap İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 22 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular internet ortamında çevrimiçi olarak 29 Mart 2016 tarihine kadar, istenen evrakların kuruma teslimi ise 4 Nisan 2016 günü mesai bitiminde sona ereceği duyuruldu.

Şırnak Beytüşşebap SYDV 1 Kişi Büro Görevlisi alınması için istenen özel şartlar ise şöyle belirlenmiştir: Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. Bilgisayarı( word, exel vs) kullanmayı iyi derecede bilmek. İşe alındıktan sonra en az 5 yıl süreyle Beytüşşebap ta ikamet etmeyi kabul ediyor olmak.

Şırnak Beytüşşebap SYDV 1 Kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınması için istenen özel şartlar ise şöyle belirlenmiştir: 4 Yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birinden mezun olmak. İşe alındıktan sonra en az 5 yıl süreyle Beytüşşebap ta ikamet etmeyi kabul ediyor olmak. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. Bilgisayarı( word, exel vs) kullanmayı iyi derecede bilmek.

Başvuru işlemini internet üzerinden yapan adaylar İstenen belgeleri ilgili Kaymakamlığa teslim etmeleri gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum