Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Milli Eğitim Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Milli Eğitim Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Engelli Hizmetli (Kamu Kuruluşları) ve 1 kişi Eski Hükümlü Hizmetli (Kamu Kuruluşları) olmak üzere 4 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Hizmetli (Kamu Kuruluşları) Engelli 3 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) en çok Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552110 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Hizmetli (Kamu Kuruluşları) Eski Hükümlü 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) en çok Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552176 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 26 Ocak 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Şırnak iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlarla birlikte Eski Hükümlü ve TMY olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.