Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığı Büro İşçi Alımı

Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığı Büro İşçi Alımı

Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığı Büro İşçi Alım ilanı 09 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 19 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana İlkokul mezunlar başvurabilir.

Güneykaya Belediye Başkanlığı 09 Haziran 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Büro İşçisi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 19 Haziran 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 28 Haziran 2017 tarihinde Saat 09:00 ile 10:00 arasında Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığı toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Büro İşçisi Genel 1 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003837998 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.