Sivas Gürün Belediye Başkanlığı 1 İşçi Alımı

Sivas Gürün Belediye Başkanlığı 1 İşçi Alımı

Sivas Gürün Belediye Başkanlığından yapılan ilanda 1 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 12 Ekim 2016 dır.

Alınacak personel Sivas Gürün Belediye Başkanlığında çalışacak olup 1 personel  Gürün belediyesinde İtfayede çalıiştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Sivas Gürün Belediye Başkanlığı olarak belirtilmiştir.

Şoför İtfaye Aracı için şartlar : En az ilköğretim mezunu en çok ortaöğretim ( lise ve dengi ) mezunu olmak, Daimi ve tam süreli çalışıcak olan personel İş kur ( 00003411729 ) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 12 Ekim 2016’ ya kadar yapmaları gerekmektedir.

Şoför İtfaye 1 Elemanı için şartlar : M.E.B den onaylı Yangın eğitimi katılım belgesi ( sertifikası ) ibraz edilecek, Herhangi bir itfaiye teşkilatında en az 1( bir ) yıl çalışmış olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak en az 5 ( beş ) yıl deneyim olması, En az ilköğretim mezunu en çok ortaöğretim ( lise ve dengi ) mezunu olmak, Sürücü belgesi E Ehliyetine sahip olup Deneyimi 5 yıl olması gerekmektedir. Daimi ve tam süreli çalışıcak olan personel İş kur ( 00003411729 ) iş ilanı numaraları ile internet sitesinden son başvuru tarihi 12 Ekim 2016’ ya kadar yapmaları gerekmektedir. Sivas iş ilanları kariyer.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralana ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının 3 üç katını geçmesi halinde  Noter huzurunda kuraya tabidir, kura tarihi 26 Ekim 2016 Sivas Gürün Belediye Başkanlığı Binasında saat 14:00 – 15:00 de gerçekleşecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.