Sivas İmranlı BelediyeBaşkanlığı 9 İşçi Alımı

Sivas İmranlı BelediyeBaşkanlığı 9 İşçi Alımı

İmranlı Belediye başkanlığın tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçici/ Tamsüreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 05 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

İmranlı Belediye başkanlığın ’ ca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 9 kişi Beden İşçisi(Genel) unvanıyla kamu işçisi olarak Geçici/ Tamsüreli süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 05 Ekim 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır. Beden İşçisi(Genel) alımı için : Başvuracak adaylar kadın ve erkek asgari ücret olarak belirlenmiştir. Sivas iş ilanları kariyer.

Talebe Katılım açık iş sayısının sayısı üç katını geçerse Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı, Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı olarak kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca, aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur. Sınav gün, saat ve yeri, talebi veren Kurum olan İmranlı Belediye Başkanlığı tarafından sınav gününden en az beş gün önce ulaşacak şekilde iadeli taahhütlü posta ile tebliğ edilecektir.

İlana başvuracak adayların 00003400752 iş ilan no ile Sivas İmranlı Belediye Başkanlığı ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 05 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum