Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 11 Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 11 Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 9 Eylül’de personel alımı ilanı yayınladı. Başvurular en geç 23 Eylül 2016 Cuma günü olarak belirlendi.

Yapılan açıklamada sivil havacılık müdürlüğünün ihtiyacı olan 11 sözleşmeli personel Hava Trafik Kontrolörü, Uçuş Tabibi, Uçuş Teknisyeni ve Helikopter Makinisti alımı yapacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylarda aranacak nitelikler başlıca; 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının Hava Trafik Kontrolörlüğü eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak, İngilizce dilinden 2012  KPDS, 2013, 2014, 2015, 2016  (C) düzeyinde puan almış olmak, Geçerli hava aracı bakım personel lisansına sahip olmak, ayrıca başvuracak personelin tecrübesine ve diğer uçuş, bakım ve onarım sertifikalarına ihtiyaç bulunmaktadır.

Müracaat edecekler başvuru formuyla beraber, kimlik fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi örneği, Adli sicil beyanı, Görevini yapabilecek derecede sağlıklı bulunduğuna dair yazılı beyan, Alınan eğitimlere ilişkin sertifika örnekleri. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunamazlar.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.