SONİK PATLAMA TESTİ 3 AY ÖNCE KAYSERİ'DE YAPILMIŞ

SONİK PATLAMA TESTİ 3 AY ÖNCE KAYSERİ'DE YAPILMIŞ

Sonik patlama 15 temmuz gecesi Ankara ve İstanbul'semalarında hain uçuşlarını gerçekleştirmişler

Kayseri’de F16 uçuş test provası yapılan sonik patlama testi darbe girişimi sonrasında yapılan operasyonda gözaltına alınan ve tutuklanan Garnizon Komutanı Tümgeneral İsmail Yalçın’ın bilgisi olduğu ve gerekli kurumlara haber vermediği ortaya çıkmıştır.

Bu sebep den dolayı büyük panik yaşanmasına neden olan F16ların sonik patlama olayından tam üç ay sonra 15 Temmuz akşamı darbe girişiminde bulunan askerlerin kullandığı uçaklar İstanbul ve Ankara’da alçak uçuş yaparak ses duvarını aşmış ve sonik patlama ile korku ve panik yaşanmasına neden olmuştur.

12 Nisan akşam saatlerinde Kayseri de ses duvarını aşan savaş uçaklarının çıkarttığı gürültü Şehir kent merkezinde, ilçelerinde ve Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde korku ve panik yarattı. Erkilet 12. Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı'ndan kalktığı ifade edilen Türkiye Hava Kuvvetleri'ne ait savaş uçağı Kayseri semalarında ses duvarını aşınca, meydana gelen patlama ve gürültü üzerine vatandaşlar Askeri ve polis teşkilatlarına yapılan telefonlar ile telefon hatları kitlen miştir.

Kayseri il sakinlerinin Müthiş bir patlama olduğu ihbarı üzerine polis ve askeri personel araştırma başlatmıştı. Yapılan araştırmada kulakları sağır eden, binaların camlarının sallanmasına yol açan ve gök görültüsünü andıran patlama sesinin savaş uçağının ses duvarını aşmasıyla meydana gelen sonik ses patlamasından kaynaklandığını belirlenmişti. Ancak patlamayı andıran bu ses sosyal medya da çeşitli yorumlara ve terör patlamasına yorumlanınca tüm Kayserili halk polis imdat ve jandarma teşkilatını arayarak telefon hatlarını kilitlemişlerdir.

Şimdi buradan anlaşılıyor ki 40 yıldan beri en ince detayına kadar her şey düşünülmüş böyle haince yapılan ve insanlar arasında kaos yaratmak amaçlı bir tatbikat yapılıyor ve 15 temmuz gecesi İstanbul , Ankara semalarında insanlara korku yaşatma amaçlı tatbikat yapıyor ve tamda 15 temmuz gecesi hain saldırılarını gerçekleştiriyorlar Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisini bombalama eylemini gerçekleştirmişlerdir.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin milleti gökten bombada yağdırsalar kurşunda yağdırsalar bizim nice nene hatunlarımızın ve bizim nice cengaverlerimiz onların yaptığı kaos ortamında kahramanca şehit olmuşlar ve uçakların sonik patlamasından G3 mermilerinden bir adım geri atmamışlardır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.