Sosyal Güvenlik Kurumu 193 Memur Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu 193 Memur Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu 10 Nisan 2017 Tarihinde Personel Alımı İlanı yayınladı. Kurum İlanında 193 Kişi Büro personeli Alınacağı Bildirildi. Başvuracak adaylar önlisans mezun olması gerek. Son Başvuru Tarihi 24 Nisan 2017 Hemen Başvuru Yapın.

En az Önlisans Mezunu Adayların Başvuruda Bulunabileceği Büro Personeli Alımı İlanına Başvuru Şartlarını Taşıyan Adayların Aşağıdaki Hemen Başvur Linkine Tıklayarak Başvuruda Bulunabilirler, İş ilanları Kariyer.

Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar, 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP93 puan türünden en az 80 puan almış olmak.  Aşağıdaki Tabloda Bulunan Üniversitelerin Önlisans Bir bölümünden mezun olmak veya Bunlar denk Yurtdışı bir Eğitim Kurumunun biriniden Başvuru Tarihi İtibariyle Mezun Olmak, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanuna Engel Bir Durmumunun Bulunmaması.

Sosyal Güvenlik Kurumundan Herhangi Bir Maaş Almıyor Olmak, Sağlık açısından Görevini Yapmaya Engel Bir halinin Olmaması, Süresi Geçmiş olsa bile TCK 53 maddede Belirtilen Bir suçtan Cezası Affa Uğramış olsa bile bir cezasının Bulunmaması, Atamaya Hak kazanan Adayların Arşiv ve Gvenlik Taramasının Olumlu Çıkması Gerekmektedir.

 

SIRA NO BOLUMLER SIRA NO BOLUMLER
1 Bilgisayar 11 Bilişim ve iletişim Teknolojisi
2 Bilgisayar Donanimi 12 Web Teknolojileri ve Programlama
3 Bilgisayar Operatorlugu ve Teknikerligi 13 Bilgisayar Operatorlugu
4 Bilgisayar Programciligi 14 Bilgi işlem
5 Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama 15 Bilgisayar Programlama
6 Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri 16 Bilgisayar Teknolojileri ve Yonetimi
7 Bilgisayar Programciligi (internet) 17 Bilişim-Yönetim
8 Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim    
  Sistemleri 18 Bilgisayar Teknolojisi
9 Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri 19 Bilgi ve iletişim Teknolojileri/Bilgisayar
10 Bilgisayar Bilimleri    

Adayların Başvuru Sırasında Belirttiği Şartları Taşımayan Yada Gerçeğe aykırı Beyanda Bulunduğu Tespit Edilen Adayların Atmaları Yapılmayacak olup Yapılmışsa İptal Edilecektir. Başvuru Şartlarını taşıyan 21 Nisan 2017 Tarihine kadar başvuruda bulunan Adaylardan  193 Asıl Ve 193 Yedek olacak şekilde hak kazananların listesi kurumun resmi internet sitesi üzerinden Açıklanacak ve Adaylara Ayrıca Tebliğ edilmeyecektir. Atamaya Hak Kazanan Adayların Puanlarının eşit olmaları durumunda Önce Mezun olan  Mezuniyet Tarihide Aynı Olması Durumunda Yaşı Büyük Olan Adayın Ataması Yapılacaktır. Ankara İş İlanları Kariyer.

Sosyal Güvenlik Kurumu 193 Memur Alımı Başvuru Şartları TIKLA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum