Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 12 Memur Alımı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 12 Memur Alımı

İstanbul Sancaktepe, Çankırı Kızılırmak, Ardahan Hanak ve Iğdır SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Sosyal Yardım İnceleme ve Büro Görevlisi Memur alacak olup başvuru son 22 Mart 2017 olarak açıklanmıştır.

Başvurular başlamıştır adayları ilanı kaçırmamaları için son 22 Mart 2017 tarihinde bitecektir. Adayların ilanları dikkatlice inceleyip şartları tutması halinde başvurmaları önemle rica olunur. Başvuracak adaylar başvuruyu yapacağı ilanın bulunduğu İl ve İlçe adresine şahsen yapacaklardır.

İstanbul İş İlanları İstanbul Valiliği Sancaktepe Kaymakamlığı SYDV 2 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi İhtiyacını göre belirlenen alım ilanı yayınladı. Yüksek öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte.

Çankırı İş İlanları Çankırı Valiliği Kızılırmak Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. 35 Yaşını doldurmamış, 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte. Ayrıca B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekmekte.

Ardahan İş İlanları Ardahan Valiliği Hanak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Memur İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. 35 Yaşını doldurmamış, 2015 ve 2016 yılında yapılan KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puanı bulunan olması gerekmekte. Ayrıca B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekmekte.

ığdır İş İlanları Iğdır Valiliği SYDV 8 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme 3 kişi ve Büro Görevlisi 5 kişi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. 2015 ve 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte. Ayrıca B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmekte.

Duyuruya başvuracaklar Sosyal Yardım ve İnceleme ve Büro Görevlisine müracaat edecek 12 kişi Memur için alım şartları: T.C. vatandaşı olması, 18 Yaşından küçük 35 Yaşından büyük olmaması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru yaparken gereken belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, Son 6 ay takviminde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi(Islak İmzalı), Sağlık Raporu, Diploma belgesi Fotokopisi, İkamet belgesi ile Başvurmak İstedikleri İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.