Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı 4 Memur Alımı

Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı 4 Memur Alımı

Konya Kadınhanı, Gaziantep Araban ve Kastamonu Pınarbaşı’nda görevlendirilmek üzere toplamda 4 personel alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihleri ilandan ilana değişiklik gösterse de en geç olan son başvuru tarihi 30 Haziran tarihi ile Kastamonu’

Gaziantep Araban Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, Konya Kadınhanı Büro Görevlisi, Kastamonu Pınarbaşı Büro Görevlisi alımı gerçekleştirecektir.

Başvuracak adayların Konya için 26 Haziran, Kastamonu için 30 Haziran ve Gaziantep için 28 Haziran tarihine kadar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Evrak son teslim tarihleri Konya için 28 Haziran, Kastamonu için 3 Temmuz ve Gaziantep için 5 Temmuz olarak açıklanmıştır. Başvuru yapabilmek için adaylarda aranan şartlar şu şekilde belirtilmiştir:

Konya Kadınhanı 1 Büro Görevlisi alımı için: 160 saatlik Bilgisayar işletmeliği ve operatörlüğü, İktisadı ve İdari Fakültesi (İşletme veya İktisat Bölümü ) Sosyal Bilimler Fakültesi ,Hukuk fakültesi, en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı, 31 yaşından gün almamış olmak (1987 ve sonrası) ve askerlik görevini yapmış veya muaf olmak gerekmektedir.

Kastamonu Pınarbaşı 1 Büro Görevlisi alımı için: Bilgisayar yeterlilik durumunu gösterir belge, En az "B" sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak gerekmektedir. En az 3 yıl işten ayrılmayacağını kabul etmek başvuru şartları arasında yer almaktadır.

Gaziantep Araban 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Herhangi bir kurumdan alınmış olan sertifika, Kurs bitirme Belgesi veya Transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge ile dersleri gördüğünü belgelemek, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin herhangi bir bölümünde mezun olmak, En az B Sınıfı Ehliyeti sahibi olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.