Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürlükleri Kamu

Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürlükleri Kamu

İzmir, Sakarya, Kastamonu ve Bursa SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Sosyal Yardım İnceleme ve Büro Görevlisi olarak 8 Memur alacak başvuru son 26 Mayıs 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

İzmir Valiliği Torbalı Kaymakamlığı SYDV 5 kişi, Sakarya Valiliği Akyazı Kaymakamlığı SYDV 1 kişi, Kastamonu Valiliği Şenpazarı Kaymakamlığı SYDV 1 kişi ve Bursa Valiliği İnegöl Kaymakamlığı 1 kişi olmak üzer toplam 8 kişi Sosyal Yardım İnceleme görevlisi ve Büro Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup başvuru son tarih 26 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuracakları ilan adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme ve Büro Görevlisine müracaat edecek adaylarda 8 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş 35 Yaşından büyük olmayan ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişimleri Sistemleri ve İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun olmak. İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgelendirmesi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak) Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte.

Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek kişiler alınacaktır.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış) Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile başvurmak istedikleri İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 8 personel alımına başvuracak adaylar İzmir, Sakarya, Kastamonu ve Bursa ikamet edecek olup son 26 Mayıs 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum