Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memur Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memur Alımı

Sakarya, Hatay ve Van SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Sosyal Yardım İnceleme ve Büro Görevlisi olarak Memur alacak olup başvuru son 05 Mayıs 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

Sakarya, Hatay ve Van Valiliği Hendek, Altınözü ve Gürpınar Kaymakamlığı SYDV 10 Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi ve Büro Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte.

Sakarya, Hatay ve Van Sosyal Yardım ve İnceleme ve Büro Görevlisine müracaat edecek adaylarda 10 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş 35 Yaşından büyük olmayan ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgelendirmesi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuracaklar B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve erkek adaylar için askerliği yapmış veya tecilli olması gerekmektedir. Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak) Son 1 yıl içerisinde başvuracağı şehrin sınırları içerinde ikamet ediyor olmak.

Hatay 4 kişi, Sakarya 3 kişi ve Van 4 Kişi alacaktır. Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip gruplarla çalışabilecek kişiler alınacaktır.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış) Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile başvuracağı ilin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 10 personel alımına başvuracak adaylar son 05 Mayıs 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.