Sözleşmeli 2.495 Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı Başvuru Ekranı

Sözleşmeli 2.495 Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı Başvuru Ekranı

Adalet Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bünyesinde 2 bin 495 koruma ve güvenlik görevlisi alımı başvuruları alınıyor. İşte şartlar ve tüm sürece dair detaylar.

Adalet Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı için 2.495 Koruma ve Güvenlik Personeli alımı başvuruları alınıyor. Online başvurulara dair tüm detayları ve başvuru sürecini İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte 2 bin 495 kadroya sözleşmeli koruma ve güvenlik personeli ile güvenlik görevlisi alımı şartları ve tüm detaylar:

koruma-ve-guvenlik-alimlari.jpg

Adalet Bakanlığı 1043 koruma ve güvenlik personeli alımı

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’ne 984 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi alımı, Adalet Bakanlığı Ankara (15), Rize (16), Yozgat (28) olmak üzere toplamda 1043 kadroya başvurular devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı Bakanlığı 1452 güvenlik görevlisi alımı şartları

1452 sağlık işçisi alımı kapsamında Güvenlik Görevlisi (Silahsız) başvuru için adayların en az ortaöğretim (lise ve dengi) en çok lisans, ortaöğretim kurumlarının birinden veya önlisans programlarının birinden veya lisans bölümlerinin birinden mezun olmak, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun gereğince geçerliliği devam eden özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak şartları var. Ayrıca silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip olanlar da başvuru yapabilirken, engelli veya eski hükümlü olmamak gerekiyor.

Sağlık Bakanlığında yaş itibarıyla “40 yaşını doldurmamış olmak” şartı bulunuyor. KPSS şartı bulunmuyor. İkamet şartı bulunmaktadır.

Adalet Bakanlığı Bin 43 Koruma ve Güvenlik personeli alımı şartları

Adalet Bakanlığında 30 yaşını bitirmemiş olmak, en az lise veya dengi okul mezunu olmak, son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına (silahlı ibareli) sahip olmak, erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, bedensel özürlü olmamak, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engelleri bulunmamak gerekiyor. KPSS’den en az 70 puan şartı var.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuru tarihleri

Adalet Bakanlığı için başvurular 17 Mart’a kadar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapılabilir. Sağlık Bakanlığı 1452 güvenlik görevlisi alımı ise 21 Mart’a kadar devam edecek. İşte başvuru ekranları ve başvuru kılavuzları.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum