Sözleşmeli Koruma Güvenlik Destek Büro Personeli Alımı Güncel Başvuru

Sözleşmeli Koruma Güvenlik Destek Büro Personeli Alımı Güncel Başvuru

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli ve üç farklı unvanda yeni memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Mülakat olmadan sınavsız direkt olarak KPSS puanı ile atama yapılacak. İşte detaylar.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS puanı ile olmak üzere mülakatsız memur alımı yapılacak. 3 farklı unvanda olmak üzere koruma ve güvenlik personeli alımı, destek personeli alımı ile büro personeli alımına dair gerekli tüm detayları ve süreci İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte İstanbul ili Medeniye Üniversitesi memur atama başvuru tüm detayları.

Kamu memur alımı mezuniyet şartları nelerdir?

4 koruma ve güvenlik görevlisi alımı erkek adaylar arasından olacak. Herhangi bir ortaöğretim programından mezun olmak, KPSS 60 almak, 35 yaşını doldurmamış olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak şartları var.

2 koruma ve güvenlik görevlisi alımı kadın adaylar arasından olacak. Herhangi bir ortaöğretim programından mezun olmak, KPSS 60 almak, 35 yaşını doldurmamış olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

6 destek personeli (temizlik görevlisi) alımı erkek adaylar arasından olacak. Herhangi bir ortaöğretim mezun olmak, KPSS 60 almak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 büro personeli alımı kadın/erkek adaylar arasından olacak. Muhasebe, muhasebe ve finans, muhasebe bilgi sistemleri, muhasebe ve finansman, muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve finans yönetimi, maliye lisans mezunları başvurabilir.

Medeniyet Üniversitesi memur alımı şartları

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, askerliğini yapmış olmak (Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli için), herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak şartları var.

Kamu personel alımı başvuru süreci

İstanbul ili iş ilanları bünyesinde Medeniyet Üniversitesi 4/B memur alımı başvuru iş ve işlemleri 23 Eylül’de sona erecektir. Başvurular ikamet şartsız olacak. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz haberimize dair tüm detaylar.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/medeniyet-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.