Sözleşmeli Lise Şoför Teknisyen Personel Alımı Başvuruları (KPSS Taban Puansız)

Sözleşmeli Lise Şoför Teknisyen Personel Alımı Başvuruları (KPSS Taban Puansız)

2022/3 kamu personel alımı başvuruları kapsamında yeni teknisyen ve şoför alımı başvuruları alınıyor. İkamet şartı olmadan direkt olarak KPSS puanı ile mülakatsız atama yapılacak. İşte gerekli başvuruları.

Kamuya güncel ve yeni ŞOFÖR alımı ile TEKNİSYEN alımı başvuruları alınıyor. Direkt olarak KPSS puanı ile atama yapılacak. Mülakat olmayacak. Bu kapsamda Bartın Üniversitesi sözleşmeli şoför ile teknisyen atamasına başvuru tüm süreci ve şartları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli başvurular.

Memur personel alımı (genel şartlar)

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması, KPSS puanına sahip olması, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv sonucu olumlu olması şartları var. İşte diğer hususların yer aldığı mezuniyetler ve başvuru süreci:

Kamu memur alımı mezuniyet şartları

2 Destek Personeli (erkek) olmak üzere Şoför alımı için 2020 KPSSP94 puanına sahip olmak, lise ve dengi mezunu olmak, şoförlük görevini yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri durumu bulunmamak, askerliğini yapmış veya muaf olmak, C ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, (Eski E sürücü belgesi), SRC-2 ve SRC-4 Belgesine sahip olmak, psikoteknik belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (erkek) alımına başvuru için 2020 KPSSP94 puanına sahip olmak, ortaöğretim kurumlarının elektrik- elektronik teknolojisi alanı; elektrik tesisatları ve pano montörlüğü, elektrik tesisatları ve dağıtımı dallarının birinden mezun olmak, askerliğini yapmış veya muaf olmak şartları var.

Bartın Üniversitesi personel alımı başvuru tarihleri

Kamuya şoför ve teknisyen alımı için adayların 23 Eylül 2022 tarihine kadar süresi var. Başvurular Bartın Üniversitesi’ne şahsen veya posta ile yapılabilecek. İkamet şartı yok. Aşağıdaki kılavuzda tüm detayları ayrıca bulabilirsiniz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bartin-universitesi-personel-alimi.20220910115911.pdf

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.