Sözleşmeli Online Teknisyen Tekniker Koruma Güvenlik Büro Destek Personeli Alımı

Sözleşmeli Online Teknisyen Tekniker Koruma Güvenlik Büro Destek Personeli Alımı

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli ve yeni kamu personel alımı başvuruları farklı branşlar için alınıyor. Online olarak başvuru iş ve işlemleri yapılabilecektir. İşte gerekli başvurular ve tüm şartlar.

Kamu Üniversitesi bünyesinde Büro personeli alımı, Destek personeli alımı, Koruma ve Güvenlik personeli alımı, Teknisyen alımı ile Tekniker alımı için başvurular online olarak alınıyor. Selçuk Üniversitesi 31 kadro için başvuru alıyor. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Selçuk Üniversitesi personel alımı (genel şartlar)

Başvurularda adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartlara haiz olmaları isteniyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartı var. KPSS’den tüm branşlar için en az 70 ve üzeri puan isteniyor.

Kamu memur alımı mezuniyet şartları

5 Büro Personeli alımına İşletme, İktisat, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi Lisans mezunu olanlar,

3 Destek Personeli (Temizlik, Basit Bakım, Isıtma, Şoförlük gibi hizmetler) alımına Lise ve Dengi okul mezunları,

17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımına Lise ve Dengi mezunu olanlar, Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olanlar ve özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olanlar, Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmayanlar, boy olarak erkeklerde 170 cm den kısa olmayanla, kadınlarda 165 cm’den kısa olmayanlar ve vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmayanlar başvurabilir.

5 Tekniker alımı alımına Elektrik önlisans bölümünden mezun olanlar,

1 Teknisyen alımına liselerin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanından mezun olanlar başvurabilir.

4/B memur alımı başvuru süreci

Selçuk Üniversitesi memur alımı başvuru iş ve işlemleri online olarak yapılabilecektir. Adaylar ikamet şartsız olmak üzere 8 Ağustos 2022 tarihi dahil olmak üzere başvuru işlemlerini tamamlayabilir. İşte gerekli başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sgb.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum