Spor Toto Personel Alımı İş İlanları 2017

Spor Toto Personel Alımı İş İlanları 2017

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı Ankara 29 Mart 2017 de kamu personel alımı Kariyer ilanı yayınladı. Alınacak personel 4 kişi Ankara’da görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 07 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir.

Açıklanan ilanda lisans mezunu ve KPSS P3 puan türünden 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecektir. Spor toto teşkilatı başkanlığında Avukat olarak 4 kişi istihdam edilecektir. Kamu Kurumu ve Kuruluşuna personel ve Memur alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Ankara adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 07 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003672811 başvuru yapabileceklerdir.

Avukat 4 kişi için şartlar: Lisans Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puanından 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP3 en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Avukat için işin niteliğinin gerektirdiği üzere bedensel ve zihinsel engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı yada bulaşıcı hastalığı bulunmaması gerekmektedir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Genel sınav kapsamı ile müracaatta bulunan aday aralarında yüksek puan alan başta üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 07 Nisan 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personel Spor toto teşkilatı başkanlığında Avukat olarak görevlendirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.