Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı Personel Alımı

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı Personel Alımı

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Avukat olarak istihdam edileceği açıklandı.

Ankara Spor Toto Teşkilatı Personel alımı için şartlar: Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Hukuk Fakültesi Mezunu olması ve Avukat ruhsatnamesinin olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik yapmış yada muaf olması gerekmektedir.

İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 13 Ocak 2017 Mesai bitimine kadar işku iş ilan 00003538484 numarası ile başvurulması gerekmektedir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Ankarada istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 13 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.