Sulakyurt Belediyesi İşçi Alımı

Sulakyurt Belediyesi İşçi Alımı

Sulakyurt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı 03 Temmuz 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 12 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Kırıkkale Sulakyurt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Taksi Şoförü, 1 kişi Beden işçisi ve 1 kişi Şoför Yolcu Taşıma olarak istihdam edileceği açıklandı. KPSS şartı aranmayan ilana en az ilkokul ve en çok Lise mezunlar başvurabilecekler. Başvurular başlamış olup 12 Temmuz 2017 de sona erecektir.

Sulakyurt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi beden işçisi için şartlar: En az ilkokul en çok Lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003874997 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 12 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Sulakyurt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi Taksi Şoförü işçisi için şartlar: En az ilkokul en çok Lise mezunu olması ve B sınıfı Ehliyete sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003874961 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 12 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Sulakyurt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Şoför Yolcu Taşıma işçisi için şartlar: En az ilkokul en çok Lise mezunu olması ve E ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003875018 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 12 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 18 Temmuz 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11: 00 saatleri arasında Kırıkkale Sulakyurt Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. 12 Temmuz 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Sulakyurt Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Başvuracak adaylar Kırıkkale Sulakyurt Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 12 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.