Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alımı 2017

Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alımı 2017

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli 110 işçi Alım ilanı 09 Mayıs 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup son tarih 20 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli işçi Alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 20 Mayıs 2017 de sona erecektir. Yapılan açıklamaya göre 104 kişi Normal, 4 kişi Engelli ve 2 kişi Eski hükümlü olarak Sözleşmeli istihdam edileceği açıklandı. Alınacaklar İlköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Sözleşmeli Personel alımı için şartlar: İlköğretim mezunu adaylar başvurabilir. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Başvurular 20 Mayıs 2017 de sona erecektir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması ve 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir.

Alınacak 110 kişi için: 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler. Alınacak işçiler 3 aylık meysim işçisi olarak istihdam edilecektir.

Alacağı kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat veya kura çekimini Üniversite kendi yapacaktır. Noter huzurunda kura çekimi üniversitede 26 Mayıs 2017 de yapılacaktır. Merkezi sınavdan muaf kişilerden(öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/kuruluşuna bildirilir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu kurum ve kuruluşlarının Engelli ve Eski Hükümlü/ TMY statüsündeki sürekli/ geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve 1 Adet Resim olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri veya iş kurumu üzerinden internet yolu ile yapılabilir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alımı ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum