Süleyman Demirel Üniversitesi 120 İşçi Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi 120 İşçi Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alım ilanı 16 Şubat 2017 de yayınladı. Başvuru son 26 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gereklidir. Alınacak İşçiler İlkokul, Lise ve Ön Lisans mezunları başvurabilir. Haber Detayda...

Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre 112 adet normal işçi, 5 adet Engelli İşçi ve 3 adet Eski Hükümlü veya Terör Mağduru statüsünde çalıştırılacak toplam 120 kişi alınacağı açıklandı. Başvuracak adaylar duruma uygun tek bir alıma başvuru yapabilirler.

Normal işçi alımı 112 kişi için: İkamet şartı aranmayan ilana Türkiye geneli başvuru alınacaktır. Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi ve Nüfus Cüzdanının fotokopisi Özgeçmiş ile başvuru yapabilirler.

Engelli İşçi alımı 5 Kişi için: Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Noter huzurunda kura çekim tarihi 02 Mart 2017 tarihinde saat 10.00 da Yapı İşleri Teknik Daire başkanlığı Isparta adresinde çekilecektir.

Eski Hükümlü ve TMY 3 Kişi için: Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan Başvuru Kabul edilecektir. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına veya Devlet memuru olmaya engel bir suçtan hüküm giyenlerden cezasını infaz kurumlarında tamamlayanları, cezası ertelenenleri,  koşullu salıverilenleri; özel kanunlarda belirtilen şartlardan dolayı istihdam olanağı bulunmayanları; ömür boyu kamu hizmetlerinden yasaklı bulunanlardan, Cumhuriyet Başsavcılığından alınan salıverilen hükümlülere ait durum bildirme formu ile durumlarını belgelendirmek veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olması gerekmektedir.

Başvurular şahsen Başvuru Formu doldurularak istenen ilgili belgeler ile birlikte hazırlanarak ilan tarihinden başlayıp 26 Şubat 2017 tarihine kadar Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Isparta adresine yapılacaktır. Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru Formu, Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi ve Nüfus Cüzdanının fotokopisi Özgeçmiş olması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.