Süleyman Demirel Üniversitesi 80 Kamu İşçisi Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi 80 Kamu İşçisi Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından 7 Ağustos 2017 tarihinde 80 işçi alım ilanı yayınlandı. Alım yapılacak 80 işçi kadrosu için sözlü sınav veya mülakat yapılacaktır. Süleyman Demirel Üniversitesi 80 İşçi alımı için adaylarda aranan şartlar şu şekild

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından 7 Ağustos 2017 tarihinde 74 geçici işçi, 4 engelli geçici işçi ve 2 eski hükümlü ve terör mağduru geçici işçi olmak üzere toplamda 80 işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Süleyman Demirel Üniversitesi 80 işçi alımı için başvurular henüz başlamamıştır. İlanlar 10 Ağustos 2017 tarihinde İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlandıktan sonra, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapılabilecektir.

İstihdam edilecek personel beden işçisi olarak çalıştırılacak olup 3 aylık geçici süreyle çalıştırılacaktır. Çalışmalar Ekim ayında başlayacak ve Aralık ayında sona erecektir.

Alınan 80 beden işçisi, Süleyman Demirel Üniversitesi yerleşkelerinin yeşil alanlarının bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi görevlerinde çalıştırılacaktırlar.

İşe alımlar sözlü sınav veya mülakatla gerçekleştirilecektir. Kura çekimi Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’nda 25 Ağustos tarihinde yapılacaktır. Sözlü mülakatlar ise 14 Eylül ve 15 Eylül tarihlerinde saat 09.00’da gerçekleştirilecektir.

Adayların müracaat ettikleri tarih itibariyle 18 yaşından gün almış olmaları gerekmektedir. Süleyman Demirel Üniversitesi geçici 80 işçi alımı ilanına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.