Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 80 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 18 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 80 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 18 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 74 kişi normal Genel Beden İşçisi, 2 kişi Eski Hükümlü Terör mağduru ve 4 kişi Engelli olarak toplam 80 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta İş İlanları Kariyer Sözleşmeli İşçi 80 kişi için şartlar: En az Okur Yazar olması gerekmektedir. Talebe başvuracaklar Kişisel durumu normal 74 kişi alımı yapılacak, kişisel durumu Engelli olan 4 kişi alımı yapılacak ve kişisel durumu Eski Hükümlü veya TMY Terörle mücadelede yaralanan terör mağduru 2 kişi olarak toplam 80 kişi alınacaktır.

Başvuracak adaylar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen ve Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Personel Birimine 18 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Adaylar ile görüşme adresi olarak Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Batı Yerleşkesi olarak açıklanmıştır. Başvurular 09 kasım 2016 ile 18 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) ve Kişisel durumu Engelli olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ve Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Isparta adresine 18 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.