Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayınladı. Lise ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak Olan Kuruma Başvuru İçin KPSS En Az Puan Şartı Yok. 2 Kişi Lise Mezunu, 2 Kişi Lisans Mezunu Hemşire Unvanıyla Sağlık Personeli Alımı Yapı

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayınladı. Lise ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak Olan Kuruma Başvuru İçin KPSS En Az Puan Şartı Yok. 2 Kişi Lise Mezunu, 2 Kişi Lisans Mezunu Hemşire Unvanıyla Sağlık Personeli Alımı Yapılacaktır.

Başvurular 24 Haziran 2016 tarihine kadar Süleyman Demirel Üniversitesi internet sayfasından temin edecekleri başvuru formunu; ilanda belirtilen birimi, unvanı ve sıralardan hangisine müracaat edeceklerini belirterek, istenilen belgeler ile birlikte (onaylı veya aslı görülmek şartıyla fotokopisi) Kurumun Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılması gereklidir.

2 kişi Hemşire (sağlık personeli) alımı için: Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak.

2 kişi Hemşire (sağlık personeli) alımı için: Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik, Ebelik Sağlık Memurluğu Alanı, Ebelik Dalı veya Hemşirelik, Ebelik, Sağlık Memurluğu Alanı, Ebelik Hemşirelik Dalından mezun olmak şart.

Her iki alım için genel şartlar: T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 40 ıncı maddesindeki yaş şartını taşımak. 2014 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.
Adayların başvurusu alındıktan sonra KPSS puan sıralamasına göre kazananlar açıklanacak olup, herhangi bir yazılı veya sözlü (mülakat) sınav yapılmayacaktır.

İstenen Belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Öğrenim belgesi fotokopisi, 2014 KPSS (B) sınav sonuç belgesi fotokopisi olarak belirlendi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.