Sulusaray 11 Kamu İşçisi Alıyor

Sulusaray 11 Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR Araclığıyla 8 Aralık 2017 tarihinde yayınlanan ilana göre Sulusaray Belediye Başkanlığı tarafından 11 kişi işçi alımı yapılacak.

Tokat ili Sulusaray Belediyesi Başkanlığı 'nca 8 Aralık 2017 tarihli resmi ilana göre belirsiz süreli daimi kamu işçisi statüsünde 11 kişi beden işçisi temizlikçi unvanıyla istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 18 Aralık 2017 tarihine kadar iş ilan numarası olan 4168729 ile yapılacaktır. 

İlana en az ilköğretim mezunları en fazla lisans mezunları KPSS şartı aranmaksızın başvurabilecek. Başvuru için ikamet şartı aranmamaktadır.

İşe alınacak kişilerde MEB onaylı Çevre Koruma Belgesi (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddelerle İlgili İşler) , Çöp Toplama Personel Eğitimi Belgesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım belgesine sahip olmak, Mesleki ile ilgili çalıştığını SSK Hizmet dökümü ile belgelemek şartı aranmaktadır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar 22 Aralık 2017 tarihinden önce istenilen başvuru belgelerini Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. 22 Aralık 2017 tarihinde saat 10.00’da Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğünde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum