Süper Toto Başkanlığı Büro Memur Alacak

Süper Toto Başkanlığı Büro Memur Alacak

Süper Toto Teşkilatı Başkanlığı 4 Büro Memuru Genel olarak 25 Ekim 2017 de alım ilanı yayınladı.

Başvuracak aday İş Kurumu üzerinden 25 Ekim 2017 ile 03 Kasım 2017 tarihleri arasında internetten veya şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Açılan ilan daimi olarak ilan edilmiştir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).

Büro Memuru Genel 4 kişi için şartlar: Lisans İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler,Sosyal Bilimler Fakülteleri İşletme, İktisat ve Muhasebe bölümü mezunu olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004089491 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 03 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Ayrıca taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve yeni yedek aday alım yapılır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.