Sütçü İmam Üniversitesi Avukat Alımı

Sütçü İmam Üniversitesi Avukat Alımı

Sütçü İmam Üniversitesi 22 Ağustos 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular 5 Eylül tarihinde sona erecektir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi avukat alımı ilanı yayınladı. Avukat alımları için başvurular şahsen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne yapılacaktır.

Avukat alımı için : 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış KPSSP3 puan türünden, en az 70 puan almış olmak,  Hukuk Fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak, son başvuru tarihi itibariyle Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak gerekmektedir.

Başvuru için gerekli formlar başvuru formu, Diploma ve mezuniyet belgesinin onaylı örneği (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği), KPSS (B) sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, özgeçmiş, avukatlık ruhsatnamesinin onaylı örneği olarak belirtilmiştir.

Kahramanmaraş Sütçü Üniversitesi’nin ön değerlendirmesinden sonra 9 Eylül tarihinde ön değerlendirme sonuçları açıklanacaktır. Ardından 23 Eylül tarihinde başvuran adaylar yazılı sınava tabi tutulacaktır. Yazılı sınavı da geçen adaylar için 6 Ekim’de sözlü sınav gerçekleştirilecektir.

İlana başvurmak isteyen adayların 5 Eylül tarihine kadar Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Avşar Yerleşkesi Onikişubat/KAHRAMANMARAŞ adresine şahsen başvurularını yapmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvuru kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.