Sütçü İmam Üniversitesi Personel Alımı İş İlanları Kariyer

Sütçü İmam Üniversitesi Personel Alımı İş İlanları Kariyer

Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi Sağlık personel alım iş ilanı yayınladı. Alınacak personeller Diğer sağlık personeli ünvanı ile işe alım (Kariyer) yapılacaktır. Başvurular 03 nisan 2017 tarihinde son bulacaktır.

Kahramanmaraş Üniversitesine istihdam edilmek üzere, giderleri Döner Sermaye Bütçesinden karşılanmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memur Kanun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, 06 Haziran 1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28 Haziran 2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişik hükümlerince personel temin edilecektir.

Sütçü imam Üniversitenin 2016 KPSS (B) grubu, Ön Lisans Mezunları için KPSS P93 puan sırası esas alınmak üzere 2 Diğer Sağlık Personeli, Ortaöğretim Mezunları için KPSS P94 puan sırası esas alınmak suretiyle ise 9 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplam 11 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracaklar için genel şartlar: Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, bir meslek veya sanat okulunu bitirenler en az 15 yaşını doldurmuş olmak ve Türk Medeni Kanununun 12. maddesine göre kazai rüşt kararı almış olması lazım. 657 sayılı Kanun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmaması, Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekmektedir.

Adaylar Sağlık meslek lisesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek okulu mezunu olmaları gerektir. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak, 2016 KPSS (B) grubu, Ön Lisans Mezunları için KPSSP93, Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacak olup herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuruda gerekli belgeler: Başvuru Formu, KPSS sınav sonuç belgesi, Öz geçmiş, Diploma Sureti Fotokopisi, T.C. Kimlik Fotokopisi, 1 Adet Fotoğraf, Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için), İkametgah Belgesi, Deneyim Belgesi, istenilen alanda çalıştığını gösterir deneyim belgesi ile birlikte SGK hizmet Döküm Belgesi olması gerekmektedir.

Başvurular 3 Nisan 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ve diğer yollarla ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.