SYDV 12 Büro Görevlisi Alımı

SYDV 12 Büro Görevlisi Alımı

Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürlüğü 12 Büro Görevlisi Memur Alımı yayınladı. Başvuracak adaylar başvurularını 28 Eylül 2017 ve 02 Ekim 2017 son tarihler olduğundan başvuru yapmaları gerek. KPSS şartı aranan ve aranmayan ilan mevcuttur.

Sosyal yardımlaşma müdürlükleri Lise Önlisans ve Lisans mezun iş kurumu üzerinden personel alım ilanları yayınladı. Alım ilanı yayınlayan Burdur Çavdır, Yeşilova ilçeleri, Ağrı Doğubeyazıt ve Kars İli olarak açıklandı.

Kars İli 2 kişi Büro Görevlisi olarak ve 1 kişi Sosyal Yardım inceleme görevlisi olarak toplam 3 kişi 02 Ekim 2017 son başvuru tarihine kadar SYDV Müdürlüğüne bizzat başvuru yapacaklardır.

Burdur alımına başvuracak adaylar Yeşilova ilçesi 3 kişi ve Çavdır 1 kişi olarak yaşlı bakım işleri için görevlendirilmek üzere alım ilanına çıktı. Başvuracaklar şahsen kuruma 28 Eylül 2017 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Ağrı Doğubeyazıt 4 kişi büro görevlisi ve 1 kişi Sosyal yardım inceleme görevlisi olarak toplam 5 kişi alınacaktır. Başvurular şahsen 26 Eylül 2017 mesai bitimine kadar yapılmalıdır.

Başvuracak adaylarda aranan bazı şartlar: Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. Lisans mezunları için, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte.

Lise mezunu olanlar Hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmaları gerek. En az iki yıllık eğitim veren yüksekokulların Sosyal Hizmet ve Danışmanlık, Yaşlı Bakımı, Evde Hasta Bakımı Bölümü Mezunu olması gerekmektedir. B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gereklidir.

Gerekli belgeler: Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya sertifika fotokopisi, 2 Adet Vesikalık fotoğraf (Son 6 ay içerinde çekinmiş olacak), Adli Sicil Kaydı ve Nüfus Kayıt Örneği olması şart.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.