SYDV 45 Yaş En Az Lise Personel Alımları

SYDV 45 Yaş En Az Lise Personel Alımları

Kamu Kurum, kuruluşları, Belediyeler ve SYDV vakıfları İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamaya ve personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Yayınlanan İlanda 2 farklı SYDV personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar Haberimizde.

2 farklı SYDV personel alımı yapacağını duyurdu.  İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamaya ve personel alımları gerçekleştireceğini duyuran Mersin Mezitli Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Nevşehir Gülşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı bünyelerine 7 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Mezitli Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan adrese istenilen belgeleri ve aranan şartları yerine getirdikten sonra posta, Kargo veya şahsen müracaatlarını gerçekleştirile bilecektir.

Gülşehir Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan adrese istenilen belgeleri ve aranan şartları yerine getirdikten sonra posta, Kargo veya şahsen müracaatlarını gerçekleştirile bilecektir.

Başvuru tarihleri

Mezitli Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilanına başvurular en geç 8 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirilebilecektir.
Gülşehir Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvuru Yapmak isteyenler için ise en geç 5 Şubat 2021 tarihi son gün olarak belirlendi.

Mezitli SYDV Beden İşçisi Alımı Şartları

25-40 Yaş aralıklarında olma, Hasta ve Yaşlı bakım mezunu olma, En az 6 Aydır Mezitli İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, Erkek adayların Askerlik ile ilişiği bulunmama, T.C vatandaşı olma, Erkek adayların en az E veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olma, TCK 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış mahkûm olmamış olma, kamusal haklarından mahrum olmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama şartları ile 5 Adet Sözleşmeli beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

İlan metni.

Gülşehir SYDV Bayan Temizlik Görevlisi Alım Şartları

T.C vatandaşı olma, TCK 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış mahkûm olmamış olma, kamusal haklarından mahrum olmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, İŞKUR kaydının bulunması, 6 Aydır İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma ve ev temizliği, yemek yapabilme, yaşlı vatandaşların öz akım ve temizliğini yaptıra bilme konularında yeterince bilgiye sahip olma şartları ile 2 adet bayan temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilebilecektir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.