SYDV Adana Saimbeyli Sözleşmeli Personel Alımı

SYDV Adana Saimbeyli Sözleşmeli Personel Alımı

1 Şubat 2016 Tarihinde Adana İli Saimbeyli İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı için İlan Yayınladı. Başvurular 10 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

1 Şubat 2016 Tarihinde Adana İli Saimbeyli İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı için İlan Yayınladı. Başvurular 10 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir. İstenen Evrakları ise 17 Şubat 2016 tarihine kadar teslim edilmesi gereklidir.

Adana Saimbeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi alımı için şartlar nelerdir. Başvuracak adayların: Windovs, Wold, Exzel, Powerpoint vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmesi. İktisadi ve İdari Bilimler Fak, İşletme Fak. İktisat Fakültesi ve dengi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, sosyoloji bölümlerinden birinden mezun olmak. En az 6 ay Saimbeyli ilçesinde ikamet etmiş olmak, ayrıca tercihen yabancı dil (ingilizce) şartları yer almaktadır.

İstenen belgeler: özgeçmiş ve varsa iş deneyim belgesi. Nüfus cüzdanı fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneği. KPSS sonuç belgesi. 4 yıllık yüksek öğretim kurumu mezuniyet belgesi, diploma fotokopisi. ( Noter tasdikli sureti). Erkek adaylar için askerlik durum belgesi. Adil sicil belgesi. Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum