SYDV Adana ve Denizli Personel Alımı

SYDV Adana ve Denizli Personel Alımı

Adana Tufanbeyli ve Denizli Pamukkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Personel Alım İlanı Yayınlandı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adana İli Tufanbeyli İlçesinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak bir kişi istihdam edilecektir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Denizli İli Pamukkale İlçesinde personel alım ilanı yayınlandı. Büro Görevlisi olarak bir kişi istihdam edilecektir. Başvurular 25 Aralık 2015 tarihinde belge teslimleri ise 28 Aralık 2015 tarihinde sona erecektir.

Denizli Pamukkale SYDV Büro Görevlisi alımı için: özel şart olarak 4 yıllık yükseköğretim kurumlarından (örgün eğitim) sosyal hizmet bölümü mezunu olmak. Ayrıca başka özel şart yer almamakta olup, detaylara başvuru linkinden ulaşabilirsiniz.

Adana Tufanbeyli SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya örgün eğitim yoluyla zorunlu /ortak /seçmeli) bilgisayar dersi aldıklarını belgelemek. İyi derecede MS Office programlarını kullanabilmek. İşletme, İktisat, Sosyal Hizmet vb. bölümü mezunu olmak. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

Yüseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM)tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. İlana çıkıldığı gün itibarı ile son 6 (altı) aydır Tufanbeyli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Seyahat engeli bulunmamak diğer şartlar olarak sıralanmaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.