SYDV Ağrı Hamur Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV Ağrı Hamur Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

20 Ocak 2016 Tarihinde Ağrı İli Hamur İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 28 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Ağrı Hamur Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 20 Ocak 2016 tarihinde kamu personeli alım ilanı yayınlandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak, sosyal yardım ve inceleme görevlisi unvanıyla üç kişi istihdam edileceği açıklandı. İnternet ortamında başvurular 28 Ocak 2016 tarihinde, istenen belgelerin teslimi ise 29 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: Yüksek Öğrenim Kurumlarının Hukuk, Muhasebe, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi ve Bilgisayar bölümlerinden mezun olmak. Vakfın Bulunduğu Hamur İlçesi sınırları içerisinde en az 3 aydır ikamet ediyor olmak ve bunu Nüfustan alınacak belgeyle belgelendirmek. ÖSYM tarafında yapılan 2014-2015 yılı geçerli KPSS sınavında KPSSP3 puan tütünde en az 60 ve üzeri puan almış olmak. Muhasebe mezunu olarak başvuru yapacaklar içinde bu alanda kendini yetiştirmiş, iş tecrübesi olan ve bunu belgelendiren adaylar tercih edilecektir. Word, Excel, PowerPoint vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları yer almaktadır.

Başvuru yapmaya hak kazanan adaylar arasında puan sıralamasına göre, alım yapılması düşünülen kadronun 5 katı aday mülakata çağrılacaktır. Ağrı Hamur Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu personeli alım ilanı sayfası.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.