SYDV Ardahan Çıldır Personel Alımı 2016

SYDV Ardahan Çıldır Personel Alımı 2016

Ardahan İli Çıldır Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 16 Şubat 2016 Tarihinde Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı İçin İlan Yayınladı.

16 Şubat 2016 Tarihinde Ardahan Çıldır Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başklanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Büro görevlisi olarak bir kişi olmak üzere, sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak bir kişi olmak üzere toplam iki kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvurular Aile Bakanlığı 'nın internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak yapılacak. İnternet ortamında yapılacak olan başvurular 29 Şubat 2016 tarihinde, istenen belgelerin kuruma teslimleri ise 1 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

Ardahan Çıldır SYDV büro görevlisi alımı için: Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. 4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak. ÖSYM tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

Ardahan Çıldır SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisinde; 4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak. ÖSYM tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak şartları yer almaktadır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum