SYDV Aydın Bozdoğan Sözleşmeli Personel Alımı

SYDV Aydın Bozdoğan Sözleşmeli Personel Alımı

5 Ocak 2016 Tarihinde Aydın İli Bozdoğan İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı için İlan Yayınladı

Aydın Bozdoğan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 5 Ocak 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilecektir. Sistem üzerinden başvurular 19 Ocak 2016 tarihinde, belge teslimleri ise 20 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: 4 Yıllık Fakülte (Lisans) mezunu olmak. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2014 veya 2015 yıllarında yapılan KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Microsoft office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek. B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olması şartları yer almaktadır.

İstenen belgeler: özgeçmiş ve varsa iş deneyim belgesi. Nüfus cüzdanı fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneği. KPSS sonuç belgesi. 4 yıllık yüksek öğretim kurumu mezuniyet belgesi, diploma fotokopisi. ( Noter tasdikli sureti). Erkek adaylar için askerlik durum belgesi. Adil sicil belgesi. Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf. B sınıf sürücü belgesi olarak sıralandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.