SYDV Bartın Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV Bartın Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

26 Ocak 2016 Tarihinde Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 2 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 26 Ocak 2016 tarihinde kamu personeli alım ilanı yayınlandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak, sosyal yardım ve inceleme görevlisi unvanıyla bir kişi istihdam edileceği açıklandı. İnternet ortamında başvurular 2 Şubat 2016 tarihinde, istenen belgelerin teslimi ise 5 Şubat 2016 tarihinde sona erecektir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: Microsoft Office uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek; Bilgisayar donanım (bakım onarım vb teknik hizmetler) ve web tasarım konularında en az 1 yıllık eğitim almış olmak. Üniversitelerin İşletme veya Muhasebe Bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak. B sınıfı sürücü belgesi ve en az 4 yıl süreli ehliyet sahibi olmak. (Araç kullanma hususunda aktif ve tecrübeli olmak; tecrübeye ilişkin mülakat komisyonunca direksiyon sınavı yapılacaktır). Müracaat tarihi itibari ile geriye dönük son 5 yıl süresince Bartın İlinde ikamet ediyor olmak şartları sıralandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.