SYDV Batman Hasankeyf Personel Alımı 2016

SYDV Batman Hasankeyf Personel Alımı 2016

7 Mart 2016 Tarihinde SYDV Batman Hasankeyf Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanları Yayınlandı. İnternet Ortamından Yapılacak Olan Başvurular 18 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Batman İli Hasankeyf İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınladı. Büro görevlisi bir kişi, sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak bir kişi olmak üzere toplam iki kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular elektronik ortamda 18 Mart 2016 tarihine kadar, istenen belgeleri ilgili kuruma teslimleri ise 23 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

Batman Hasankeyf SYDV büro görevlisi alımı için: bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek. En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak. Son iki yıl geçerliliği olan (KPSS 2014-2015) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Hasankeyf İlçe sınırları içinde en az 3 Yıl ikamet ediyor olmak. (İşe Alınacak aday Hasankeyf İlçesinde İkamet etmeyi taahhüt edecek). Büro Görevlisi bölümüne Sadece Erkek Adayların başvurusu kabul edilecektir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyeceği açıklandı.

Batman Hasankeyf SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek. En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak. Son iki yıl geçerliliği olan (KPSS 2014-2015) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Hasankeyf İlçe sınırları içinde en az 3 Yıl ikamet ediyor olmak. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi bölümüne Sadece Bayan Adayların başvurusu kabul edileceği bildirildi.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.