SYDV Bilecik Pazaryeri Büro Görevlisi Alımı 2016

SYDV Bilecik Pazaryeri Büro Görevlisi Alımı 2016

8 Mart 2016 Tarihinde SYDV Bilecik Pazaryeri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 1 Kişi İstihdam Edilecek, Başvurular 21 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Bilecik İli Pazaryeri İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınladı. Büro görevlisi olarak bir kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular elektronik ortamda 21 Mart 2016 tarihine kadar, istenen belgeleri ilgili kuruma teslimleri ise 24 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

Bilecik İli Pazaryeri İlçe SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından mezun olmak. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, kendini iyi ifade edebilmek, öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olma ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak,( Sahada çalışmak, kömür dağıtımı vb. gibi ağır işlerde çalışabilir olmak).    22 Mart 2016 saat 17.00 tarihi itibariyle Pazaryeri İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve Pazaryeri İlçe Nüfus Kütüğüne Kayıtlı olmak. (Pazaryeri İlçesinde ikamet ediyor olsa da Pazaryeri İlçesi Nüfus Kütüğüne kayıtlı olmayanlar alınmayacaktır.) ayrıca İşe başladıktan sonra Pazaryeri ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. En az B Tipi ehliyet sahibi olmak, aktif araç kullanıyor olmak, seyahat engeli bulunmamak.(Mülakatta araç kullanması kontrol edilecektir.) Tercihan iyi derecede Bilgisayar Programları Kullanıyor olmak,(Milli Eğitim Bakanlığından tasdikli) sertifika sahibi olmak. Tercihen iyi derecede Muhasebe bilgisine sahip olanlar tercih sebebidir. Erkek Personel alınacaktır.

İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak; Tercihen askerliğini yapmış olmak veya muaf olmak. İnternet üzerinden başvuru yapan kişilerin evrakları 22 Mart - 24 Mart tarihleri arasında teslim alınacaktır) Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular arasında alınacak personel sayısının 5 katı personel KPSS P3 puan sıralamasına göre 25 Mart 2016 de kazanmış olarak açıklanacak ve Vakıf Müdürü tarafından telefon ile çağırısı üzerine( 28 Mart 2016 Saat:10:00 da SYD Vakfı Toplantı Salonun da Sözlü (mülakat) yapılacaktır. (KPSS puanı % 40, mülakat puanı % 60 olarak hesaplanacaktır.) şeklinde süreç açıklandı.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.